Beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou

Beseda se spisovatelkou Ivonou Březinovou

Ve čtvrtek 25.5.2023 přijela do našeho města spisovatelka dětských knížek Ivona Březinová, která si připravila pro předškolní děti a žáky 3. a 4. třídy poutavé besedy na téma I hračky si chtějí hrát a Má to háček. Pro velký počet dětí besedy proběhly v sále ZUŠ, do knihovny bychom se s celkovým počtem 61 dětí nevešly. Děti se přenesly do příběhů knížek, které jim paní Březinová zábavnou formou představila. Měly možnost se zeptat na všechno, co je o paní spisovatelce a její práci zajímalo. Dozvěděly se např., že napsání jedné knížky trvá od několika hodin, jako jsou třeba leporela pro nejmenší, až po několik let. Po konci každé besedy proběhla autogramiáda knížek, které si děti zakoupily, nebo těch, které si přinesly z domova. Besedy sklidily obrovský úspěch jak u dětí, tak i u paní učitelek. Velké poděkovaní patří jak paní Březinové, která k nám vážila cestu, tak hlavně vedení města Březová nad Svitavou, které besedy zafinancovalo.

Fotografie z akce nalezenete na našem Facebooku.

Zakoupené knižní tituly do fondu knihovny přímo od autorky